Dzień Babci już blisko!

Wielkimi krokami zbliża się 21 stycznia. Dzień ten jest wyjątkowy, ponieważ to właśnie wtedy możemy w szczególny sposób wyrazić, jak bardzo kochamy nasze Babcie i jak jesteśmy im wdzięczni za wszystko, co dla nas robią! Jedną z wizytówek Babć, tak jak i każdej osoby na świecie, jest ich zapach. Te kochane kobiety kojarzą się przecież nie tylko z aromatem świeżo upieczonego ciasta i innych frykasów, którymi nas raczą. Każda Babcia ma w sobie coś z eleganckiej damy i z pewnością zasługuje na odrobinę luksusu, zwłaszcza w dniu swojego święta.

Z tej okazji możemy zafundować Babciom pachnące upominki, które pomogą nam wyrazić, co do nich czujemy. Oto kilka propozycji, które według nas świetnie nadają się na prezenty z okazji tego dnia:

To kwiatowo – owocowa kompozycja, dobrze znana i lubiana przez Panie w starszym wieku. Absolutny klasyk, który nigdy nie wychodzi z mody!

Popularny i zawsze trafiony prezent. Coś dla Babć w wersji glamour. Zapach zmysłowy, orientalno – kwiatowy, niezwykle elegancki.

Klasyk z 1994 roku, który mimo upływającego czasu wciąż cieszy się ogromną popularnością. Orientalno - kwiatowe nuty z dodatkiem orzeźwiających owoców kojarzą się rajskim krajobrazem i przenoszą w świat egzotyki.

Subtelny, lekko pudrowy zapach. Łączy ze sobą elegancję i naturalność. Idealny na każdy dzień.

Dla wielbicielek kwiatów. Zapach typowo kwiatowy, radosny, kojarzy się z przebywaniem na łonie natury.  

To kwiatowy, otulający aromat. Grzeje niczym ciepły pled w zimowe wieczory. Dla wielbicielek nieco cięższych zapachów.