Podaruj Dziadkowi najlepszy prezent!

Pod koniec lat 80, w kalendarzu przy dacie 22 stycznia ,pojawiło się kolejne bardzo ważne święto – Dzień Dziadka.  Dla wielu dzieci i młodych ludzi , dziadek stanowi bardzo ważną role w wychowaniu.  Często stawiany jako wzór – silny mężczyzna ,nie bojący się ciężkiej pracy , który za wszelką cenę chce zapewnić swojej rodzinie spokój i bezpieczeństwo. Z drugiej strony – najkukochańszy człowiek , z wielkim sercem , który nie potrafi swoim wnuczkom powiedzieć słowa „nie”.  W tym szczególnym dniu, jakim jest Dzień Dziadka , to my możemy sprawić im radość.

Prezentem , jaki na pewno podkreśli osobowość Waszego dziadka mogą być perfumy.  Z okazji tego dnia przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji zapachów , z których każdy dziadek na pewno się ucieszy.

 

DIOR FAHRENHEIT (kliknij aby zobaczyć promocję..)

Jeden z najbardziej znanych zapachów marki Dior. Od ponad 20 lat Fahrenheit cieszy się niesłabnącą popularnością. Drzewno – piżmowe perfumy z lekką nutą słodyczy. Ta nietypowa kompozycja , z pewnością spodoba się oryginalnym panom , pełnym pasji i odwagi.


CARTIER PASHA (kliknij aby zobaczyć promocję..)

Drzewno- aromatyczny zapach z 1992 roku. Pasha dedykowana jest mężczyznom pełnym życia i energii. Idealnie sprawdzi się do codziennego używania.  Zapach wyróżnia się również świetną trwałościa.


CALVIN KLEIN OBSESSION NIGHT FOR MEN (kliknij aby zobaczyć promocję..)

Orientalno-drzewna propozycja od Calvina Kleina. Ten zmysłowy zapach , będzie idealnym dodatkiem do romantycznej kolacji z ukochaną kobietą.


GIVENCHY GENTLEMAN (kliknij aby zobaczyć promocję..)

Jak sama nazwa wskazuje to perfumy prawdziwego dżentelmena. Ponadczasowy , drzewny zapach z 1974 roku.  Odzwierciedlenie elegancji i uprzejmości.


JOOP! HOMME (kliknij aby zobaczyć promocję..)

Niezwykle męski zapach. Delikatne , lekko ciepłe nuty przełamane silnymi akordami. Joop! Homme to perfumy dla niezwykłego mężczyzny.


ARAMIS ARAMIS DEVIN (kliknij aby zobaczyć promocję..)

Już od 1977 roku marka Aramis cieszy się dużą sympatią. Devin to zapach z tradycjami.  Przeznaczony dla silnego mężczyzny z mocnym charakterem.