• Szybka dostawa
  • Najlepsze ceny
  • Własne magazyny
  • Atrakcyjne rabaty
  • Wygodna płatność

marki

FLAKON ETIENNE AIGNER AIGNER NO 1 PLATINUM EDT 100ML
129.00 zł
104.88 zł netto
szt.

dostępność: Na wyczerpaniu

Etienne Aigner Aigner No 1 Platinum edt to drzewno - przyprawowy zapach dla mężczyzn, który powstał w 2015 roku. Na pierwszy plan wysuwa się tutaj niezwykle męska ostrość. Została ona złagodzona lekkością cytrusowych akordów. W zapachu rewelacyjnie czuć również orzeźwiającą miętę i głęboką wanilię. Etienne Aigner Aigner No 1 Platinum edt to pobudzająca woń doskonale pasująca do nowoczesnych mężczyzn. Awangardowo połączone nuty Etienne Aigner Aigner No 1 Platinum to w efekcie zapach świetnie sprawdzający się na co dzień, zarówno w cieplejsze, jak i chłodne dni.

Nuty zapachowe
nuty głowy: mandarynka, bergamotka, mięta, nuty ozonowe, pomarańcza, tamandyrowiec, kardamon, czarny pieprz, goździk (przyprawa)
nuty serca: nuty drzewne, czarny pieprz, nuty przyprawowe, kardamon, kolendra
nuty bazowe: egzotyczne drzewa, piżmo, drewno kaszmirowe, ambra krystaliczna, wanilia, drzewo gwajakowe, olibanum, paczula, drzewo sandałowe, mech

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: "FLAKON" (bez opakowania oryginalnego)

"FLAKONY" to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis "tester".