Kolory Kobiet z Aleperfumerią

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie Panie na wyjątkowe wydarzenie, organizowane przez Radio Kolor - "Kolory Kobiet". Aleperfumeria jest partnerem najbliższej edycji, która odbędzie się już we wtorek (21 lutego) o godzinie 18.30 w Teatrze Sabat.

"Kolory Kobiet" to wydarzenie dedykowane kobietom i skupiające się na ich potrzebach i zainteresowaniach. Najbliższa edycja dzięki Aleperfumerii będzie wiosenna i pachnąca, bo właśnie perfumy na wiosnę będą tematem przewodnim tego wieczoru. W wyjątkowy świat aromatów zabierze Was blogerka urodowa Monika Chrzanowska (perfumowakraina.wordpress.com). Jej prelekcja pozwoli Wam zagłębić się w tematykę perfum, przedstawi nowoczesne trendy, perfumeryjne ciekawostki, oraz odkryje na nowo klasyki sprzed lat.  

Będzie to nie tylko okazja do spędzenia czasu w kobiecej atmosferze, dopełnionej smacznym poczęstunkiem i lampką wina, ale także do kupna ulubionego zapachu w promocyjnej cenie. Na naszym stoisku dostępne będą perfumy takich marek, jak: Giorgio Armani, Burberry, Calvin Klein, Hermes czy Paco Rabanne.

Przed nami niezapomniany wieczór pełny pięknych zapachów i przyjaznych ludzi, który jest świetną okazją do oderwania się od aktualnej, zimowej codzienności.

Darmowe zaproszenia możecie zdobyć w Radiu Kolor.