Odstąpienie od umowy


Mogą Państwo zrezygnować z zakupionego produktu w ciągu 14 dni kalendarzowych liczonych od daty jego otrzymania. W tym celu należy wysłać oświadczenie o odstąpieniu od umowy:


1. W formie pisemnej na adres:

Aleperfumeria

Centrum Łopuszańska 22 lokal C08

Ul. Łopuszańska 22

02-220 Warszawa

2. W formie elektronicznej na adres:

sklep@aleperfumeria.pl


Zaleca się podanie przez Klienta w odstąpieniu od umowy poniższych informacji lub skorzystania z gotowego formularza odstąpienia od umowy, który można pobrać TUTAJ.

(1) informacji o jednoznacznej decyzji odstąpienia od umowy;

(2) daty wejścia w posiadanie produktu;

(3) danych kontaktowych osoby odstępującej od umowy – ułatwi to i przyspieszy procedurę zwrotu.


Zwrot należności nastąpi w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odebrania przez nas produktu.

Klient, który wykonuje uprawnienia z tytułu odstąpienia od umowy, jest obowiązany dostarczyć produkt na swój koszt na adres: Aleperfumeria, Centrum Łopuszańska 22 lokal C08, ul. Łopuszańska 22, 02-220 Warszawa.

Prosimy o staranne zabezpieczenie reklamowanego produktu, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu i dołączenie do niego formularza odstąpienia od umowy oraz paragonu (jeśli są jeszcze Państwo w jego posiadaniu).


UWAGA!

Warunkiem jest zwrot produktu W STANIE NIENARUSZONYM – nieużywane, zapakowane oryginalnie (jedynie z nienaruszonym zafoliowanym opakowaniem, jeśli takie posiada). Ze względów higienicznych nie przyjmujemy zwrotów produktów kosmetycznych takich jak: szminek, błyszczyków, tuszy do rzęs, kremów, balsamów, dezodorantów itp.


Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść Konsument:

(1) Jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy produktu inny niż najtańszy, zwykły sposób dostawy dostępny w sklepie internetowym, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów;

(2) Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu produktu;

(3) Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu. Konsument ma prawo zbadać charakter, cechy i funkcjonowanie towaru w taki sposób, w jaki mógłby to uczynić w sklepie stacjonarnym.


Więcej informacji na temat odstąpienia od umowy znajduje się w naszym regulaminie (punkt 8), który jest dostępny TUTAJ.


formularz odstąpienia od umowy