Amouage
Myths Man
Woda perfumowana

0.0
  • Kod: 30526
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny

Amouage Myths Man

Amouage Myths Man woda perfumowana dla mężczyzn to produkt dedykowany mężczyznom ceniącym sobie ekskluzywne i doskonale dopasowane aromaty zapachowe.

Spis treści:
Amouage Myths Man opis produktu
Nuty zapachowe Amouage Myths Man
Skład perfum Amouage Myths Man
Historia perfum Amouage Myths Man
Perfumy Amouage Myths Man dla kogo

Amouage Myths Man opis produktu

Doskonała, orientalna kompozycja składników znajdujących się w Amouage Myths Man perfumy dla mężczyzn to sposób na to, aby zwrócić uwagę otoczenia. Świetnie dopasowane aromaty emanują tajemniczością, przez co stają się bardzo pociągające i intrygujące.

Kwiatowo - orientalne składniki sprawiają, że Amouage Myths Man to zapach, który doskonale sprawdzi się na różne okazje. Jest to świetne rozwiązanie dla panów, którzy pragną naturalności, którzy chcą pozostać sobą! Unikalnie dobrane rozgrzewające składniki to rewelacyjne połączenie na chłodniejszy okres.

Nuty zapachowe Amouage Myths Man

Amouage Myths Man to wyjątkowe, precyzyjnie dopasowane nuty zapachowe:

  • nuta głowy, irys, chryzantema,
  • nuta serca, róża, wetyweria, rum, elemi,
  • nuta bazowa, popiół, labdanum, skóra.

Skład perfum Amouage Myths Man

Perfumy dla mężczyzn Amouage Myths Man to składniki najwyższej jakości. Producent perfum przykłada wiele uwagi do tego, by wszystkie perfumy powstały przy wykorzystaniu wyłącznie doskonałych komponentów. Myths Man to połączenie aromatów: irysa, chryzantemy, róży, wetywerii, rumu, elemi oraz skóry, labdanum i popiołu.

Historia perfum Amouage Myths Man

Amouage Myths Man woda perfumowana dla mężczyzn to nawiązanie do sztuki surrealizmu. Jego charakterystyczną cechą jest łączenie kształtów i elementów w pozornie chaotyczny, abstrakcyjny oraz zniekształcony sposób tak, jakby były one tworzone we śnie. W sztuce tego typu imaginacje sprawiają, że znane kształty mogą być na nowo odkrywane i interpretowane.

Marka Amouage wywodzi się z orientu. Założona została przez omańskiego sułtana, członka rodziny królewskiej. Od początku istnienia marka tworzona była z pasji do perfum. Produkty opracowywane przez czołowych projektantów na całym świecie charakteryzują się doskonałością, prestiżem oraz luksusem.

Perfumy Amouage Myths Man dla kogo

Amouage Myths Man znajdujące się w rewelacyjnie wyglądającym flakonie perfumy męskie. Jest to doskonały pomysł na prezent dla każdego mężczyzny, który ceni sobie luksusowy zapach, przygotowany ze starannie wyselekcjonowanych składników.

Nuty zapachowe

Nuta głowyirys, chryzantema

Nuta sercaróża, rum, wetyweria, elemi

Nuta bazowapopiół, labdanum, skóra

Kategoria zapachowaOrientalne

Opinie klientów o produkcie
Amouage Myths Man Woda perfumowana