Amouage
Myths Woman
Woda perfumowana

0.0
  • Kod: 28680
  • Stan magazynowy: produkt dostępny

Amouage Myths Woman

Amouage Myths Woman to perfumy dla kobiet, które cenią sobie wyjątkowe, kwiatowo - zielone aromaty. Doskonały zapach zamknięty został w cudownie wyglądającym opakowaniu, na którym umieszczono logo marki Amouage. Idealnie dopasowane zamknięcie, które może kojarzyć się z pałacem sułtana sugeruje, że produkt jest luksusowy i prestiżowy.

Spis treści:

Amouage Myths Woman opis produktu
Nuty zapachowe Amouage Myths Woman
Skład perfum Amouage Myths Woman
Historia perfum Amouage Myths Woman
Perfumy Amouage Myths Woman dla kogo

Amouage Myths Woman opis produktu

Woda perfumowana dla kobiet Amouage Myths Woman to kompozycja zapachów kwiatowych i chłodnej zieleni. Idealnie dopasowane składniki tworzą perfumy dla kobiet wyjątkowych.

Kwiatowe aromaty pozwalają podkreślić kobiecość i zmysłowość. Perfumy dla kobiet Amouage Myths Woman to idealna propozycja dla kobiet wyzwolonych, ceniących sobie niezależność, odważnych i energicznych. Połączenie najpiękniejszych kwiatów tworzy zapach dla najbardziej wymagających kobiet. Amouage Myths świetnie sprawdzi się do codziennego korzystania.

Nuty zapachowe Amouage Myths Woman

Amouage Myths Woman woda perfumowana dla kobiet to unikalna kompozycja doskonale dopasowanych aromatów. Tworzą one nuty zapachowe:

  • nuta głowy, chryzantema, labdanum, liść fiołka, narcyz,
  • nuta serca, goździk (roślina), ambra, paczula
  • nuta bazowa skóra, mech, piżmo.

Skład perfum Amouage Myths Woman

Perfumy niszowe Amouage Myths Woman zawierają w sobie starannie wyselekcjonowane składniki, takie jak: labdanum, chryzantema, liść fiołka, narcyz, a także goździki, paczula, ambra oraz mech, piżmo i skóra.

Historia perfum Amouage Myths Woman

Amouage Myths Woman to perfumy niszowe przygotowane przez znaną na całym świecie markę perfum, pochodzącą z Omanu. Pomysłodawcą był pochodzący z omańskiej rodziny królewskiej sułtan. Od chwili powstania perfumy Amouage uznawane są za wyjątkowe, doskonałe i prestiżowe produkty, które zaspokoją potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Perfumy Amouage Myths Woman dla kogo

Amouage Myths Woman to perfumy stworzone z myślą o kobietach wyjątkowych, ceniących sobie niezależność i odważnych. Doskonale podkreślają pewność siebie, niezbędną do stawiania czoła wyzwaniom. Dodatkowo aromaty kwiatowe sprawiają, że stosowane każdego dnia perfumy podkreślają naturalną kobiecość, otulając zmysły kwiatami.


Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji Flakon.
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowyliście fiołka, narcyz, chryzantema, labdanum

Nuta sercagoździki, ambra, paczuli

Nuta bazowaskóra, piżmo, mech

Kategoria zapachowaKwiatowe

Opinie klientów o produkcie
Amouage Myths Woman Woda perfumowana