Amouage
Epic
Woda perfumowana

0.0
  • Kod: 46333
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny

Amouage Epic

Amouage Epic jest wodą perfumowaną dla mężczyzn. Reprezentacyjnie wyglądająca butelka sprawia, że woda perfumowana Amouage Epic to świetny pomysł na ekskluzywny prezent.

Spis treści:

Amouage Epic opis produktu
Nuty zapachowe Amouage Epic
Skład perfum Amouage Epic
Historia perfum Amouage Epic
Perfumy Amouage Epic dla kogo

Amouage Epic opis produktu

Perfumy dla mężczyzn Amouage Epic to należące do kategorii zapachowej orientalno-drzewnej, unikalne perfumy męskie, powstałe z pasji do perfum. Wyjątkowość produktu wynika z faktu, że do przygotowania kompozycji zapachowej wykorzystano składniki najwyższej jakości. Marka Amouage to synonim perfekcjonizmu.

Połączenie orientalnych aromatów sprawia, że Amouage Epic woda perfumowana dla mężczyzn pobudza zmysły, otulając je wonią orientalną, z dodatkiem wyjątkowych ziołowych zapachów.

Nuty zapachowe Amouage Epic

Amouage Epic woda perfumowana dla mężczyzn, to doskonale dopasowane aromaty, które tworzą składniki:

  • nuta głowy -olibanum, szafran, kminek, kardamon, różowy pieprz, mirt, gałka muszkatołowa, owoc muszkatołowca
  • nuta serca - mirra, geranium
  • nuta bazowa - agar, drzewo sandałowe, kadzidło, kastoreum, paczula, cedr, piżmo, skóra, styraks

Skład perfum Amouage Epic

Amouage Epic perfumy dla mężczyzn to połączenie charakterystycznych dla krajów orientu aromatów kadzidła, mirry i drzewa sandałowego, wzbogacone zapachami przypraw jak szafran, kardamon, pieprz różowy, gałka muszkatołowa. Nuta bazowa zawiera dodatkowo agar, kastoreum, paczulę, cedr, piżmo oraz aromat skóry.

Historia perfum Amouage Epic

Perfumy dla mężczyzn Amouage Epic to kolejny z doskonałych produktów, znajdujących się w ofercie wybitnej firmy Amouage. Produkt ten powstał jako efekt inspiracji legendami, dotyczącymi podróży jedwabnym szlakiem, który prowadził z Chin do Arabii.

Pierwsze produkty marki Amouage zaprezentowane zostały w roku 1983, kiedy to omański członek rodziny królewskiej, Sayyid Hamad bin Hamoud Al Busaid, postanowił wykorzystać wyjątkowe bogactwo i różnorodność zapachów orientu, aby stworzyć luksusowe produkty zapachowe.

Perfumy Amouage Epic dla kogo

Amouage Epic to zapach stworzony z myślą o mężczyznach, podkreślający ich zmysłowość. Ciekawe połączenie aromatów sprawia, że perfumy cenione są za niebagatelny zapach, intensywność i trwałość.

Nuty zapachowe

Nuta głowykadzidło, szafran, kminek, kardamon, różowy pieprz, mirt, gałka muszkatołowa

Nuta sercamirt

Nuta bazowaagar, drzewo sandałowe, kastoreum, kadzidło, paczuli, cedr, piżmo, skóra

Kategoria zapachowaOrientalno-drzewne

Opinie klientów o produkcie
Amouage Epic Woda perfumowana