Amouage
Gold
Woda perfumowana

0.0
  • Kod: 50525
  • Stan magazynowy: produkt dostępny

Amouage Gold

Perfumy Amouage Gold dostępne są wyjątkowo wyglądającym flakonie i już samo opakowanie sugeruje, że mamy do czynienia z wyjątkowym, ekskluzywnym produktem, jakim są perfumy marki Amouage.

Spis treści:
Amouage Gold opis produktu
Nuty zapachowe Amouage Gold
Skład perfum Amouage Gold
Historia perfum Amouage Gold
Perfumy Amouage Gold dla kogo

Amouage Gold opis produktu

Woda perfumowana dla kobiet Amouage Gold to zmysłowość o długotrwałym, intensywnym aromacie kwiatów. Produkt jest rewelacyjnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, nadaje bowiem uroku i wyjątkowości każdej kobiecie.

Zapach Amouage Gold woda perfumowana dla kobiet, sprawdzi się jako produkt na specjalne okazje. Kompozycja składników sprawia, że perfumy zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wymagających pań.

Nuty zapachowe Amouage Gold

Luksus, bogactwo, przepych, to tylko niektóre z określeń, jakie można przygotować dla perfum Amouage Gold. Efekt ten osiągnięty został poprzez opracowanie niebagatelnych nut zapachowych, jak:

  • nuta głowy - róża, kadzidło, konwalia,
  • nuta serca - mirra, korzeń irysa, jaśmin
  • nuta bazowa - cedr, cywet bursztyn, drzewo sandałowe, piżmo.

Skład perfum Amouage Gold

Perfumy dla kobiet Amouage Gold to kwiatowo-aldehydowa kompozycja zapachowa. Bazą perfum są: cedr, cywet, bursztyn, piżmo oraz drzewo sandałowe. Zostały one wzbogacone kwiatowymi aromatami róży, konwalii i jaśminu, a także kadzidłem, mirrą i korzeniem irysa

Historia perfum Amouage Gold

Historia marki Amouage sięga roku 1983, kiedy to jeden z członków omańskiej rodziny królewskiej zdecydował o rozpoczęciu działalności związanej z perfumami. Ideą, jaka przyświecała sułtanowi było wprowadzenie nowych zapachów, które pozwoliłyby ożywić zapachy arabskie, upowszechniając bogactwo i różnorodność kraju na całym świecie. Od początku istnienia produkcja perfum jest nie tylko biznesem, lecz pewną filozofią o nieocenionej wartości artystycznej.

Perfumy Amouage Gold dla kogo

Amouage Gold to wspaniałe perfumy damskie, które świetnie sprawdzą się na różne okazje. Woda perfumowana, dzięki odpowiednio skomponowanym walorom zapachowym dodaje kobiecie powagi, podkreślając zmysłowość i kobiecość. Amouage Gold to idealny produkt dla kobiet lubiących intensywne i trwałe zapachy.

Nuty zapachowe

Nuta głowykonwalia, kadzidło, róża

Nuta sercajaśmin, mirra, korzeń irysa

Nuta bazowacywet, piżmo, cedr, bursztyn, drzewo sandałowe

Kategoria zapachowaKwiatowo-aldehydowe

Opinie klientów o produkcie
Amouage Gold Woda perfumowana