Amouage
Reflection
Woda perfumowana

0.0
  • Kod: 50520
  • Stan magazynowy: produkt dostępny

Amouage Reflection Woman

Perfumy dla kobiet Amouage Reflection Woman to należący do prestiżowej marki Amouage produkt, który doceni każda z pań, ceniąca sobie naturalne, kwiatowe aromaty. Reflection Woman cechuje wyjątkowa trwałość zapachu.

Spis treści:

Amouage Reflection Woman opis produktu
Nuty zapachowe Amouage Reflection Woman
Skład perfum Amouage Reflection Woman
Historia perfum Amouage Reflection Woman
Perfumy Amouage Reflection Woman dla kogo

Amouage Reflection Woman opis produktu

Reflection Woman od Amouage to perfumy niszowe, opracowane i wyprodukowane z myślą o najbardziej wymagających kobietach. Jak każde z produktów tej marki, tak też Reflection to kompozycja unikalnych, doskonale wyselekcjonowanych składników. Dzięki staranności podczas wyboru komponentów woda perfumowana pozostawia trwały zapach przez długi czas.

Perfumy niszowe Amouage Reflection Woman to dzięki świetnie dopasowanej kompozycji aromatów czysty, pełen blasku i intrygujący kobiecy zapach. Pomaga podkreślić naturalną kobiecą piękność, zmysłowość i subtelność.

Nuty zapachowe Amouage Reflection Woman

Amouage Reflection Woman to wyjątkowa kompozycja, na którą składają się:

  • nuta głowy, frezja, okrężnica bagienna, zielone liście,
  • nuta serca, jaśmin, magnolia,
  • nuta bazowa, drzewo sandałowe, bursztyn, cedr.

Skład perfum Amouage Reflection Woman

Perfumy dla kobiet Amouage Reflection Woman to połączenie wspaniałych, chłodnych i wyjątkowych białych kwiatów, jak magnolia, frezja, jaśmin oraz drzew, przywodzących na myśl ciepłe nuty drzewa sandałowego i cedru. Ponadto w perfumach wykorzystano także okrężnicę bagienną, zielone liście oraz bursztyn.

Historia perfum Amouage Reflection Woman

Amouage Reflection Woman woda perfumowana dla kobiet to jeden z produktów omańskiej marki Amouage. Jest symbolem luksusu, bogactwa i przepychu, podobnie jak kraj, z którego się wywodzi. Zapach Reflection Woman został wprowadzony na rynek w roku 2007.

Perfumy Amouage Reflection Woman dla kogo

Amouage Reflection Woman to woda perfumowana, która będzie cieszyła zmysły każdej kobiety, ceniącej sobie wyjątkowe, kwiatowe aromaty. Unikalna kompozycja białych kwiatów sprawdzi się doskonale dla każdej kobiety o romantycznym usposobieniu.

Nuty zapachowe

Nuta głowyfrezja, okrężnica bagienna, zielone liście

Nuta sercajaśmin, magnolia

Nuta bazowadrzewo sandałowe, cedr, bursztyn

Opinie klientów o produkcie
Amouage Reflection Woda perfumowana