Giorgio Armani
Si
Zestaw

Zestaw
0.0
  • Woda perfumowana 4 X 7ml
  • Kod: 45270
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Ekskluzywny zestaw upominkowy składający się z czterech wód marki Armani.

Armani Si Edp to szyprowo-owocowa woda perfumowana dla kobiet wydana w 2013 roku. Jest to perełka stworzona przez Christine Nagel dla marki Armani. Zapach przeznaczony dla kobiety nowoczesnej, pewnej siebie, charyzmatycznej oraz zmysłowej i romantycznej. Akordy czarnej porzeczki zostały połączone z nutami kwiatowymi oraz przełamane charakterystycznym drzewem piżmowym, przez co zapach stał się elegancki i wyjątkowy. Kompozycja idealna na każdą porę dnia i roku.

Armani Si Passione to nowe damskie perfumy. Kwiatowo - owocowa kompozycja premierę miała wiosną 2018 roku. Najmłodsze dzieło z rodziny Si, jednocześnie najbardziej wyróżniające się na tle poprzedników... i najbardziej `inne`. Zdecydowanie mniej wyraziste i łagodniejsze, a przez to idealne na okres ciepłych, wiosenno - letnich dni. Nowy zapach Armaniego to hołd dla nowoczesnej, silnej kobiety, która dąży do celu i realizowania swoich pasji. Dla Kobiety ubranej w Si Passione nie ma rzeczy niemożliwych.

Armani Si Eau de Toilette to szyprowo - owocowa woda toaletowa dla kobiet, stworzona dla marki Armani w 2015 roku. Zapach przeznaczony dla nowoczesnej kobiety - pewnej siebie, charyzmatycznej, ale również zmysłowej i romantycznej. Akordy czarnej porzeczki zostały połączone z nutami kwiatowymi oraz przełamane charakterystycznym drzewem piżmowym, przez co zapach stał się elegancki i wyjątkowy. Propozycja szczególnie polecana na jesienne dni.

Armani Si Fiori to damskie, szyprowo - kwiatowe perfumy, których premiera odbyła się w 2019 roku. To kolejny w Domu Mody Armani hołd złożony kobiecości, jednak tym razem w chłodniejszym, łagodnie pudrowym wydaniu. Aromat czarnej porzeczki znany z klasycznego Armani Si nie jest tak mocno zarysowany, dzięki czemu charakter zapachu wyznaczają akordy neroli, białego piżma i odrobiny wanilii. Całość subtelnie doprawiono paczulą i zmysłową różą, a wplecione do perfum nuty cytrusów rozświetliły kompozycję. Armani Si Fiori to perfumy doskonałe o każdej porze roku.

Opinie klientów o produkcie
Giorgio Armani Si Zestaw