Giorgio Armani
Emporio Armani Stronger With You Freeze, Emporio Armani Stronger With You Freeze
Woda toaletowa

Woda toaletowa
0.0
  • Kod: 44640
  • Stan magazynowy: produkt dostępny
Stronger With You Freeze marki Giorgio Armani to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. zapach wydany w 2020 roku. Woda toaletowa stworzona jest z myślą o mężczyźnie, który nie boi się podejmować ryzyka, kipi spontanicznością, elegancją i świeżością. Stronger with you Freeze to woda toaletowa, której drzewny, cytrusowy zapach przywodzi na myśl uczucie nieokiełznanego podniecenia i pożądania, tak mocno wyczuwalnego, gdy ukochana osoba znajduje sie w Twoich ramionach. Uwodzicielsko męski, drzewny zapach otwierają świeże nuty limonki. Nuta głowy z upływem czasu ewoluuje, uwalniając elegancki, orzeźwiający zapach szałwii i lawendowy aromat. Zapach otulają akcenty drzewa i akordy bursztynu.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji Flakon.
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowymandarynka, imbir, lima, jabłko, jabłko

Nuta sercageranium bourbon, szałwia, kardamon, szałwia, lawenda

Nuta bazowakasztan w lukrze, drzewo gwajakowe, wanilia bourbon, wanilia bourbon, drzewo gwajakowe, drzewo bursztynowe, drzewo bursztynowe, kasztan w lukrze

Kategoria zapachowaAromatyczno-fougere

Opinie klientów o produkcie
Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Freeze, Emporio Armani Stronger With You Freeze Woda toaletowa