Azzaro
Sport
Woda toaletowa

0.0
  • Kod: 43938
  • Stan magazynowy: produkt dostępny
Woda toaletowa Azzaro Sport to zapach nowy, który pojawił się na rynku w roku 2020, ale mimo krótkiej obecności zyskał szerokie grono zwolenników. Pod względem zapachowym klasyfikowany jest jako kompozycja orientalno - fougere.
Połączenie lawendy i szałwii, wraz z drzewem sandałowym i fasolką tonką to kompozycja doskonale dopasowanych aromatów, z których zapachu cieszyć się można przez długi czas.
Azzaro Sport perfumy cieszą zmysły intensywnym i długotrwałym zapachem, pełnym energii. Azzaro Sport woda toaletowa dla mężczyzn dostępna jest w bardzo wygodnym opakowaniu. Flakon o pojemności 100 ml znajdzie swoje miejsce w torbie na siłownię. Marka perfum Azzaro w kontekście zapachowym nawiązuje do śródziemnomorskich walorów, takich jak radość życia, towarzyskość czy gościnność. Ideą, która przyświeca produktom powstałym pod marką Azzaro, jest nowoczesność oraz luksus oraz korzystanie z życia.
Historia perfum Azzaro Sport
Azzaro to marka perfum, które znane są już od roku 1975. Pierwotnie produkowane były perfumy dla kobiet, jednak już w roku 1978 marka rozszerzyła swoją ofertę, wprowadzając na rynek perfumy dla panów.

Nuty zapachowe

Nuta głowylawenda

Nuta sercaszałwia muszkatołowa

Nuta bazowafasolka tonka, drzewo sandałowe

Kategoria zapachowaOrientalno-fougere

Opinie klientów o produkcie
Azzaro Sport Woda toaletowa