Bvlgari
The Jewel Charms Collection
Zestaw

0.0
  • Woda toaletowa 3X15ml
  • Kod: 45023
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
The Jewel Charms Collection stwarza niepowtarzalną możliwość przetestowania trzech zapachów marki Bvlgari. Zestaw zawiera miniaturki perfum dla kobiet skomponowanych w oparciu o znane i lubiane nuty.

W skład zestawu wchodzą:

Bvlgari Omnia Crystalline to lżejsza wersja klasycznych perfum Bvlgari Ominia. Nowoczesny, delikatny, świeży, kobiecy zapach stworzony na bazie historii i doświadczenia Bvlgari. Już sam Flakon symbolizuje nowoczesność, odwagę i połączenie kultur. Wszystko razem tworzy epicentrum - miejsce bez granic, barier, gdzie wszystkie kultury łączą się i przenikają. Miejsce, w którym wszystko się spotyka i zaczyna tworzyć nowe formy. Crystalline odzwierciedla siłę kryształu, jego czystość, piękno i odbijające się światło.

Bvlgari Omnia Coral to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet wydane w 2012 roku. Kompozycja stworzona z myślą o pięknych kobietach, które twardo stąpają po ziemii i wiedzą czego chcą od życia. Zapach romantyczny, lekko słodkawy i wyrafinowany. Perfumy idealne na wiosenno letnie dni i wieczory.

Bvlgari Omnia `Amethyste` to nowy, kwiatowy zapach wykreowany przez Alberto Morillas. Perfumy doskonale nadają się na każdą okazję: na randkę, do pracy i na wieczór. Są eleganckie i piękne. Jak poprzednie perfumy z tej linii także `Amethyste` ma piękny Flakonik, o cudownym kolorze zainspirowanym bizuterią Bvlgari.

Opinie klientów o produkcie
Bvlgari The Jewel Charms Collection Zestaw