Bvlgari
Man
Zestaw

0.0
  • woda perfumowana 15ml + woda toaletowa 15ml + woda perfumowana 15ml
  • Kod: 49057
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
W skład zestawu wchodzą:
Bvlgari Man in Black to skórzane perfumy dla mężczyzn z 2014 roku. Intensywny , zmysłowy zapach , dedykowany nowoczesnym, zdecydowanym panom. Niezwykle męska kompozycja , to idealna propozycja na jesienne dni lub jako zapach wieczorowy. Pasuje nie tylko mężczyznom w czerni! Must have każdego prawdziwego gentlemana.
Bvlgari Man Extreme to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn, wydane w 2013 roku. Bardzo elegancki zapach o głębokich i intensywnych nutach, który rozbudza zmysły i wydobywa wszystkie cechy prawidziwego mężczyzny. Polecany silnym mężczyznom, którzy nie boją się wyzwań i ekstremalnych doznań. Perfumy idealne na co dzień jak i na specjalną okazję.
Bvlgari Man Wood Essence to męskie drzewne perfumy, których premiera odbyła się w 2018 roku. Kompozycja łączy dwa odległe światy: centrum wielkiego miasta i ciche łono natury. Główną rolę odgrywają tu zdecydowanie zielone niuanse: intensywny akord cedru i wetywerii przeplata się z orzeźwiającymi nutami cytrusów. Jednak żeby nie było zbyt wytrawnie... akord cytrusów wzbogacono cukrem, co niesie za sobą łagodną słodycz wyczuwalną w ostatniej fazie zapachu. Bvlgari Man Wood Essence to perfumy stworzone dla silnych i eleganckich mężczyzn.

Opinie klientów o produkcie
Bvlgari Man Zestaw