Calvin Klein
Calvin Klein Travel Women's Collection
Zestaw

0.0
  • Euphoria Edp 4ml + Eternity Edp 5ml + Eternity Air Edp 5ml + Women Edp 5ml + One Edt 10ml
  • Kod: 44977
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Zestaw składa się z pięciu wód marki Calvin Klein.
Calvin Klein Euphoria to orientalno-kwiatowe perfumy dla kobiet, wydane w 2005 roku. Zapach stworzyli Dominique Ropion, Carlos Benaim i Loc Dong. Jest on zwycięzcą nagrody FiFi Award Fragrance Of The Year Women's Luxe 2006. Perfumy dla kobiet eleganckich, pewnych siebie. Flakon, którego inspiracją były pąki orchidei zaprojektował Fabien Baron.
Calvin Klein Eternity to romantyczny zapach dla kobiet. Eternity to wieczna miłość i ponadczasowy styl. Połączenie zapachów frezji, szałwii ze słodkim aromatem konwalii, białej lilii i narcyza, "doprawione" ciepłymi nutami drzewa sandałowego. Jest niezwykle trwałą oraz zmysłową mieszanką klasycznego i współczesnego zapachu, wykreowaną, aby ukazać prawdziwy szyk i nowoczesny styl.
Calvin Klein Eternity Air for her to damskie, kwiatowo - owocowe perfumy z 2018 roku. Ozonowe akcenty w początkowej fazie zapachu przynoszą na myśl świeże powietrze i bezkresny błękit nieba. Zapach oparty na delikatnie piżmowej bazie, po kilkunastu minutach układa się na skórze kremowym woalem i trwa tak do końca.
Calvin Klein Women to damskie, kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy, których premiera odbyła się w 2018 roku. To pierwszy zapach tworzony dla Calvina Kleina pod czujnym okiem Rafa Simonsa - dyrektora kreatywnego marki. Women to kompozycja - jak sama nazwa wskazuje - stworzona dla kobiet z myślą o ich różnorodności. Połączenie cytrusowych akordów z lekko drzewnymi nutami, podkreślone romantyczną i niezwykle zmysłową magnolią czy charakternym czarnym pieprzem. Women to perfumy pełne sprzeczności, jednak każda z Pań na pewno znajdzie w nich akcent dla siebie.
CK One marki Calvin Klein to cytrusowo-aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn, wydane w 1994 roku. Idealne dla kobiet i mężczyzn, którzy chętnie dzielą się z innymi - również zapachem. Kompozycja lekka, rześka, dodająca energii. Zapach stworzony z myślą o radosnych, cieszących się każdą chwilą, aktywnych ludziach lubiących spędzać czas na łonie natury. Kompozycja idealnie sprawdzi się w wiosenno-letnie dni.

Opinie klientów o produkcie
Calvin Klein Calvin Klein Travel Women's Collection Zestaw