Chanel
Coco Mademoiselle
Woda perfumowana

Woda perfumowana
5.0
 • Kod: 18366
 • Stan magazynowy: produkt dostępny
Coco Mademoiselle to bardziej nowoczesna wersja znanych niemal wszystkim perfum Coco. Twórcą jest Jaques Polge. Zapach jest nowym ucieleśnieniem ducha Coco Chanel - śmiała i zdecydowana, udowodniła, że elegancja tkwi w prostocie. Niezależna, aczkolwiek wykorzystująca swój urok do uwodzenia i wpływania na mężczyzn. Coco Mademoiselle jest świeży i orientalny, przeznaczony dla nowoczesnej kobiety, dla której zmysłowość i sukces uzupełniają się.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji Flakon. Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowypomarańcza, bergamotka, kwiat pomarańczy, mandarynka

Nuta sercamimoza, ylang-ylang, róza turecka, jaśmin

Nuta bazowafasolka tonka, paczula, białe piżmo, wetyweria, wanilia, opoponaks

Kategoria zapachowaSzyprowo-kwiatowe

Opinie klientów o produkcie
Chanel Coco Mademoiselle Woda perfumowana

Ilość opinii: 1

1
0
0
0
0
Ocena parametrów
Wygląd flakonu
Trwałość zapachu
Intensywność
Wrażenie ogólne
  • Najnowsze
  • Najstarsze
  • Najlepiej oceniane
  • Najgorzej oceniane
 • 5

  Świeży zmysłowy zapach. Polecam zakup jeśli ktoś lubi eleganckie i oryginalne perfumy. Długo się utrzymują co sprawia, że produkt ten staje się niezwykle wydajny. Ja polecam jak najbardziej