Chanel
Gabrielle Essence
Woda perfumowana

Woda perfumowana
5.0
 • Kod: 28748
 • Stan magazynowy: produkt dostępny
Gabrielle Essence marki Chanel to kwiatowo-drzewno-piżmowe perfumy dla kobiet. Zapach wydany w 2019 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Olivier Polge. Niezwykle kobiecy i promienny aromat wody perfumowanej bazuje na doskonałej harmonii czterech cudownych kwiatów. W przepełnionym zapachem sercu znajduje się jaskrawy jaśmin, połączony z tonami ylang-ylang. Po nim pojawia się świeża, musująca woń kwiatów pomarańczy i zmysłowej tuberozy. Całość uzupełniają soczyste owoce i uwodzicielskie drzewo.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowycytrusy, czarna porzeczka, petitgrain, czerwone owoce, brzoskwinia

Nuta sercabiałe kwiaty, kokos, kwiat pomarańczy, jaśmin, ylang-ylang, tuberoza

Nuta bazowawanilia, piżmo, drzewo sandałowe

Kategoria zapachowaKwiatowo-drzewno-piżmowe

Opinie klientów o produkcie
Chanel Gabrielle Essence Woda perfumowana

Ilość opinii: 1

1
0
0
0
0
Ocena parametrów
Wygląd flakonu
Trwałość zapachu
Intensywność
Wrażenie ogólne
  • Najnowsze
  • Najstarsze
  • Najlepiej oceniane
  • Najgorzej oceniane
 • 5

  Mój faworyt wśród perfum - coś wpaniałego. Zapach, który długo pozostaje na skórze a do tego jest bardzo kobiecy, dość słodki - ale nie mdły. Utrzymuje się przez cały dzień.