EIGHT & BOB
Annicke 3
Woda perfumowana

0.0
  • Produkt bez folii producenta
  • Kod: 52265
  • Stan magazynowy: produkt dostępny
Wyjątkowy flakon, w którym zamknięte zostały najlepiej dobrane, wyselekcjonowane składniki zapachowe, to cechy, jakimi można opisać perfumy Eight & Bob Annicke 3 dla kobiet. Estetyczne opakowanie sprawia, że woda perfumowana to doskonały pomysł na prezent, który doceni każda kobieta.
Perfumy Eight & Bob Annicke 3, to produkt, który pozwoli podkreślić skrywane na co dzień cechy osobowości, jak namiętność. Synonimem perfum Eight & Bob jest luksus i perfekcja. Kompozycja zapachów zawartych w Annicke 3 to połączenie elegancji i wyrafinowania. Produkt kojarzony jest z przepychem oraz wytwornością. Produkty z linii Annicke to wyraz miłości i tęsknoty Fouqueta za piękną kobietą. Dlatego też przygotowana kompozycja zapachów to bogactwo emocji, to pożądanie i prowokacja. Tak bogata kompozycja, o emocjonalnym charakterze, to propozycja, którą cieszyć można się każdego dnia.
Skład perfum Eight & Bob Annicke 3 Kompozycja aromatów zawartych w perfumach Annicke 3 to unikalne i doskonale wyważone zapachy kwiatowo - szyprowe. Baza dla perfum to drzewo sandałowe, ekskluzywny kaszmir i beza. Ponadto, zawiera także czerwone owoce, mandarynkę i bergamotką, a także gardenię, białą różę oraz jaśmin.

Nuty zapachowe

Nuta głowymandarynka, bergamotka, czerwone jagody

Nuta sercajaśmin, biała róża, gardenia

Nuta bazowabeza, drzewo sandałowe, drzewo kaszmirowe

Kategoria zapachowaSzyprowo - kwiatowe

Opinie klientów o produkcie
EIGHT & BOB Annicke 3 Woda perfumowana