Etat Libre d'Orange
La Fin Du Monde
Woda perfumowana

0.0
  • Kod: 46418
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
La Fin Du Monde marki Etat Libre d’Orange to drzewno - aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Zapach wydany w 2013 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Qentin Bisch. Apokaliptyczne wizje. Armagedon. Ostatnie ceremonie przed Sądem Ostatecznym. Masowe samobójstwa. Kalendarz Majów. Przetrwaliśmy największą panikę tego tysiąclecia. I wiemy już, jak wygląda koniec. Zamknięcie czasów i odnowienie bytu są nam dobrze znane choćby z proroctw Starego Testamentu. Pozostaje tylko jedno pytanie bez odpowiedzi – Jak pachnie koniec?

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji Flakon. Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

frezja, styrax, proch strzelniczy, prażona kukurydza, drzewo sandałowe, kminek, ambra, sezam, czarny pieprz, wetiweria, marchew, irys

Kategoria zapachowaDrzewno-aromatyczne

Opinie klientów o produkcie
Etat Libre d'Orange La Fin Du Monde Woda perfumowana