Givenchy
Gentleman Boisee
Woda perfumowana

Woda perfumowana
0.0
  • Kod: 31684
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny

Givenchy Gentleman Boisee

Givenchy Gentleman Boisee, to klasyka połączona z nowoczesnością. Produkt idealny dla panów ceniących sobie unikalny i odważny styl, podkreślający wyjątkową i nietuzinkową osobowość.

Spis treści:
Givenchy Gentleman Boisee opis produktu
Nuty zapachowe Givenchy Gentleman Boisee
Skład perfum Givenchy Gentleman Boisee
Historia perfum Givenchy Gentleman Boisee
Perfumy Givenchy Gentleman Boisee dla kogo

Givenchy Gentleman Boisee opis produktu

Tradycja marki Givenchy gwarantuje wyjątkowość i doskonałą jakość produktów. Firma pomimo wieloletniego doświadczenia stale rozwija się, oferując nowoczesne zapachy, których skład oparty jest na naturalnych aromatach, zaczerpniętych z natury. Perfumy dla mężczyzn Givenchy Gentleman Boisee to produkt nowy, łączący w sobie woń kwiatów i drzew, wzbogacony aromatem czarnego pieprzu. Kompozycja sprawia, że zapach jest propozycją śmiałą i odważną, a jednocześnie przepełnioną zmysłowością i męskością.

Perfumy, umieszczone w bardzo eleganckim flakonie, doskonale sprawdzą się jako prezent. Produkt dostępny w dwóch wariantach - w opakowaniach po 50 ml oraz 100 ml.

Nuty zapachowe Givenchy Gentleman Boisee

O wyjątkowości produktu Givenchy Gentleman Boisee świadczą doskonale dopasowane nuty zapachowe. Woda perfumowana to połączenie następujących aromatów:

  • nuta głowy - geranium, kolendra, czarny pieprz,
  • nuta serca - cedr, irys, ziarno kakaowca,
  • nuta bazy - nuty drzewne, paczula, drzewo sandałowe.

Skład perfum Givenchy Gentleman Boisee

Cechą charakterystyczną produktu jest kompozycja, oparta na naturalnych składnikach. Wyjątkowe połączenie aromatów sprawia, że woda perfumowana Givenchy Gentleman Boisee cechuje się trwałością zapachu i wyjątkową jakością produktu.

Geranium, kolendra czy czarny pieprz, a także cedr ziarno kakaowca i irys stanowią wyjątkowe połączenie z drzewnymi aromatami bazy.

Historia perfum Givenchy Gentleman Boisee

Givenchy to firma działająca od roku 1952, kiedy to w Paryżu założony został dom mody. Początkowo podstawą działania była wyłącznie moda, lecz już w roku 1957 oferta rozszerzona została również o perfumy, a od roku 1989 miłośnicy mogą cieszyć się także doskonałą jakością kosmetyków.

Perfumy Givenchy Gentleman Boisee dla kogo

Woda perfumowana Givenchy Gentleman Boisée to produkt stworzony z myślą o mężczyznach, ceniących sobie unikalny styl. Zapach doskonale oddaje zmysłowość, łącząc w sobie intensywną woń drzew z subtelnym aromatem irysa oraz kakao.

Nuty zapachowe

Nuta głowygeranium, kolendra, czarny pieprz

Nuta sercacedr, ziarno kakaowca, irys

Nuta bazowanuty drzewne, paczula, drzewo sandałowe

Kategoria zapachowaDrzewno-przyprawowe

Opinie klientów o produkcie
Givenchy Gentleman Boisee Woda perfumowana