Givenchy
Givenchy Ladies Variety Mini
Zestaw

Zestaw
0.0
  • woda perfumowana 10ml + woda perfumowana 5ml + woda toaletowa 4ml + woda perfumowana 3ml + woda toaletowa 3ml
  • Kod: 52550
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
W skład zestawu Givenchy Ladies Variety Mini wchodzą miniaturki :
Givenchy Eaudemoiselle Eau Florale to kwiatowa kompozycja dla kobiet, która pojawiła się w 2012 roku. Subtelne, dziewczęce, powabne nuty jaśminu wodnego i róży japońskiej połączone z soczystymi owocami i głębią nut drzewnych. Całość doprawiona eleganckim i pozbawionym pazura piżmem.
Live Irresistible marki Givenchy to kwiatowo - owocowe perfumy damskie, które pojawiły się premierę miały w 2015 roku. Słodkie kwiaty i świeże owoce zamknięte w eleganckim flakonie. Zapach skomponowany z myślą o radosnych, spełnionych kobietach, które cieszą się każdą chwilą. Doskonały na ciepłe, wiosenno - letnie dni.
Givenchy L'Interdit to damskie, orientalno - kwiatowe perfumy, które premierę miały w 2018 roku. Kompozycja jest odświeżeniem klasyka, który powstał w 1957 roku. Akordy białych kwiatów jaśminu i tuberozy osadzono na waniliowo - paczulowej bazie. L'Interdit to ucieleśnienie współczesnej, zmysłowej i pociągającej kobiety.
Givenchy Live Irresistible Blossom Crush to damskie, kwiatowo - owocowe perfumy, których premiera miała miejsce w 2018 roku. Radosna i świetlista mieszanka różowych kwiatów. Splecione ze sobą w nierozłącznym duecie aromaty róży i peonii zapewniają musujący efekt na skórze. Drewno kaszmirowe, wanilia i piżmo są doskonałym tłem duetu kwiatów, a ziarna kakaowca wprowadzają słodko - gorzką zmysłowość.
Dahlia Divin marki Givenchy to orientalno-kwiatowa woda perfumowana dla kobiet wydana w 2014 roku. Kompozycja elegancka, idealnie podkreślająca najpiękniejsze kobiece atuty. Zapach jest zmysłowy, wyrafinowany, wydobywa z Pań to, co najlepsze. Kompozycja jest obiektem pożądania większości kobiet, które chcą uwodzić zapachem. Zapach idealnie sprawdzi się w wiosenne i jesienne dni i wieczory.

Opinie klientów o produkcie
Givenchy Givenchy Ladies Variety Mini Zestaw