Hermes
Bel Ami Vetiver
Woda toaletowa

0.0
  • Kod: 19422
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Hermes Bel Ami Vetiver edt zapach dla mężczyzn, który powstał w 2013 roku. Składają się na niego balsamiczno - drzewne nuty. Twórcą tej propozycji zapachowej jest Jean - Claude Ellena. Hermes Bel Ami Vetiver edt to jeden z wyjątkowych, niepowtarzalnych zapachów francuskiej marki. To propozycja dobra dla wymagających mężczyzn. W Bel Ami Vetiver główną rolę odgrywa piękna wetyweria w otoczeniu zaskakujących nut. Znajdziemy tu między innymi intrygującą rosyjską skórę czy hipnotyzujący bursztyn. Zapach doskonały na jesień i wiosnę.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji Flakon.
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

wanilia, styraks, cywet, bursztyn, wetyweria, rosyjska skóra, paczula, irys, goździk (roślina), bazylia, elemi, kardamon

Opinie klientów o produkcie
Hermes Bel Ami Vetiver Woda toaletowa