Hermes
La Collection Des Parfums - Jardins
Zestaw

0.0
  • woda toaletowa 4x15ml
  • Kod: 44426
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Zestaw zapachów z rodziny unisex:

Hermes Un Jardin Sur La Lagune to orientalno - kwiatowe perfumy z 2019 roku. Ogrody na Lagunie to zdecydowanie najsłodsza kompozycja w całej linii. Połączenie magnolii, pittosporum i lilii gwarantuje wyjątkowo otulające i ciepłe wrażenie. Potęgują je przemycone do zapachu nuty morskie, które przy okazji wnoszą odrobinę świeżości, a nuty drzewne stanowią idealne tło dla całej kompozycji.

Hermes Un Jardin Sur Le Nil to jeden z letnich zapachów marki Hermes, wydany w 2005 roku. Mieszanka o kwiatowo - owocowej nucie z domieszką aromatycznych, orientalnych akordów. Zapach bardzo charakterystyczny, zagwarantuje przyjemne odświeżenie w ciągu dnia. Inspiracją do powstania zapachu były alejki drzew zielonego mango , które rośną wzdłuż Nilu.

Un Jardin Sur Le Toit to aromatyczno - owocowe perfumy przedstawione w 2011 roku. Kolejny z serii 'Ogródków' Hermes'a, za jego powstaniem stoi sam Jean-Claude Ellena. Zapach świeży i łagodny, inspirowany atmosferą letniego ogrodu skąpanego w słońcu. To wspaniały aromat zielonych traw, aromatycznych ziół i kwiatów podkreślony soczystymi nutami jabłka i gruszki. Idealny na letnie dni i ciepłe wieczory.

Le Jardin de Monsieur Li to cytrusowo -¬ aromatyczne perfumy zaprezentowane w 2015 roku. Wyjątkowa propozycja na upalne, letnie dni. Zmysłowy jaśmin i słodkie owoce kumkwatu i rześkie, odświeżające listki mięty. Pojawia się również wyjątkowo zielony akord - jakby sok wyciśnięty ze świeżo zerwanych łodyg. Niesie on ze sobą wspaniałą i niespotykaną świeżość, stanowiącą doskonałe przełamanie kwiatowo – owocowej słodyczy.

Opinie klientów o produkcie
Hermes La Collection Des Parfums - Jardins Zestaw