Hermes
Twilly Charming D'Hermes
Woda perfumowana

5.0
 • Kod: 19488
 • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Limitowana edycja zamknięta we Flakonie z podkową przywiązaną imitacją słynnej apaszki. Premiera 2019. Twilly d`Hermes marki Hermes to kwiatowe perfumy dla kobiet, wydane w 2017 roku. Inspiracją do powstania zapachu były cienkie, jedwabne, kolorowe apaszki Twilly - wykorzystywane jako szaliczek, opaska, pasek lub dodatek do torebki. Zapach dla współczesnej, pewnej siebie, zdecydowanej kobiety. Bardzo luksusowa, niezwykle elegancka, a przy tym oryginalna i charakterna kompozycja zapachowa, szczególnie przypadnie do gustu młodym kobietom. Drzewo sandałowe, tuberoza oraz imbir bardzo dobrze sprawdzi się podczas słonecznych, ciepłych dni.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon (bez opakowania oryginalnego)
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowygorzka pomarańcza, bergamotka, imbir

Nuta sercakwiat pomarańczy, jaśmin, tuberoza

Nuta bazowawanilia, drzewo sandałowe

Opinie klientów o produkcie
Hermes Twilly Charming D'Hermes Woda perfumowana

Ilość opinii: 1

1
0
0
0
0
Ocena parametrów
Wygląd flakonu
Trwałość zapachu
Intensywność
Wrażenie ogólne
  • Najnowsze
  • Najstarsze
  • Najlepiej oceniane
  • Najgorzej oceniane
 • 5

  Bardzo charakterystyczny, lekko słodkawy zapach, a jednak nie jest mdły ani duszący. Mimo że to był zakup w ciemno, jestem z niego zadowolona.