Issey Miyake
A Drop d'Issey
Woda perfumowana

5.0
 • Kod: 56536
 • Stan magazynowy: produkt dostępny
Issey Miyake A Drop d’Issey to damskie, kwiatowe perfumy, przedstawione w 2021 roku. Przyjemnie słodka, miękka kompozycja otwiera się lekkim połączeniem mleka migdałowego i róży damasceńskiej, które prowadzi do serca zapachu, gdzie jaśmin, bez i kwiat pomarańczy doprawione anyżem wygrzewają się w ciepłych nutach solar hs. Bazą perfum uczyniono cedr atlaski, wanilię i piżmo podkreślone akordem ambroksanu, który doskonale łączy wszystkie składniki. Zapach sprawdzi się o każdej porze dnia i roku, jednak szczególnie ciekawie rozwija się wiosną i latem.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowymleko migdałowe, róża damasceńska

Nuta sercabez, kwiat pomarańczy, anyż gwiazdkowaty, jaśmin, solar hs

Nuta bazowapiżmo, wanilia, cedr atlaski, ambroksan

Kategoria zapachowakwiatowe

Opinie klientów o produkcie
Issey Miyake A Drop d'Issey Woda perfumowana

Ilość opinii: 1

1
0
0
0
0
Ocena parametrów
Wygląd flakonu
Trwałość zapachu
Intensywność
Wrażenie ogólne
  • Najnowsze
  • Najstarsze
  • Najlepiej oceniane
  • Najgorzej oceniane
 • 5

  Ten zapach kojarzy mi się typowo z latem, ale spokojnie można go stosować przez cały rok. Coś pięknego. Flakonik prosty, pięknie prezentuje się na toaletce.