Paco Rabanne
Set Mini For Men
Zestaw

Zestaw
0.0
  • 3 x woda toaletowa 5ml + woda perfumowana 5ml+ woda toaletowa 6ml
  • Kod: 52014
  • Stan magazynowy: produkt dostępny
Zestaw Paco Rabanne Mini For Men skomponowany został z pięciu mini zapachów.
W skład zestawu wchodzą
1 Million woda toaletowa 5ml
Drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn, wydane w 2008 roku. 1 Million stworzyli Christophe Raynaud, Olivier Pescheux i Michel Girard. Elegancki zapach dla odważnych i ambitnych mężczyzn, odnoszących sukcesy i lubiących otaczać się luksusem. Kompozycja idealnie nadaje się na każdą porę dnia.

1 Million Lucky woda toaletowa 5ml
Kolejna - drzewna - odsłona zapachu 1 Million. Lucky swoją premierę ma 10 lat po pojawieniu się klasyka na półkach perfumerii i ma być nową definicją szczęścia. Kompozycja jest bardzo zaskakująca, pojawiają się w niej bowiem nuty zielonej śliwki i orzecha laskowego. 1 Million Lucky to pobudzający zapach dla mężczyzn - zdobywców.
Invictus woda toaletowa 5ml
Drzewno - wodne perfumy dla mężczyzn, wydane w 2013 roku. To niezwykle wyrazisty, zmysłowy i intrygujący zapach. Jego nasycona kompozycja wydobywa wszystkie cechy prawdziwego mężczyzny. Invictus sprawdzi się każdego dnia i będzie idealnym dodatkiem do wiosennej aury.
Invictus Legend woda perfumowana 5ml
Pure XS woda toaletowa 6ml
Aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn, wydane w 2017 roku. Nowa wersja klasycznego zapachu XS z 1994 roku. Intrygujące połączenie nut zielonych, słodyczy wanilii ze zmysłowym zapachem skóry. Elegancka propozycja dla pewnych siebie, stanowczych, czasem niebezpiecznych samców alfa.

Opinie klientów o produkcie
Paco Rabanne Set Mini For Men Zestaw