Ralph Lauren
Polo
Woda toaletowa

0.0
  • Kod: 42185
  • Stan magazynowy: produkt dostępny

Ralph Lauren Polo

Woda toaletowa Polo Ralph Lauren to produkt cieszący się popularnością i uznaniem wśród mężczyzn, ceniących sobie klasyczny i niebagatelny styl i wizerunek. Intensywny i charakterystyczny zapach pozwala podkreślić elegancję i nietuzinkowość każdego mężczyzny.

Spis treści:

Ralph Lauren Polo opis produktu
Nuty zapachowe Ralph Lauren Polo
Skład perfum Ralph Lauren Polo
Historia perfum Ralph Lauren Polo
Perfumy Ralph Lauren Polo dla kogo

Ralph Lauren Polo opis produktu

Woda toaletowa, dzięki doskonale dopasowanej kompozycji składników zapewnia trwałość aromatu przypraw i kwiatów. Zaletą produktu jest zastosowanie naturalnych składników, które gwarantują świeży zapach.

Ralph Lauren Polo to marka perfum cieszących się doskonałą jakością. Przez niektórych postrzegana jako element luksusu. Mimo upływu lat perfumy są nadal bardzo popularne. Liczba zadowolonych użytkowników stale rośnie, przez co perfumy określić można jako klasyczne, ponadczasowe.

Nuty zapachowe Ralph Lauren Polo

Ralph Lauren Polo to unikalne połączenie nut zapachowych, które doskonale sprawdzą się o każdej porze roku. Produkt zawiera:

  • nuta głowy, czyli bergamotka, bazylia, jagody jałowca, kolendra, kminek, dzięgiel,
  • nuta serca, igły sosnowe, róża, jaśmin, pieprz, rumianek, skóra, goździk (roślina), geranium,
  • nuta bazy, bursztyn, tytoń, cedr, wetyweria, mech dębowy, piżmo, paczula.

Skład perfum Ralph Lauren Polo

Ralph Lauren Polo Green woda toaletowa dla mężczyzn to wyjątkowe połączenie aromatu ziół, jak bazylia, jagody jałowca, kolendra, kminek czy dzięgiel z drzewo-kwiatowymi aromatami igieł sosnowych, róży czy jaśminu. W składzie perfum znaleźć można też cudowną bergamotkę, pieprz, rumianek, geranium czy goździk, co w połączeniu z bursztynem, tytoniem czy cedrem oraz piżmem, mchem dębowym i paczulą decyduje o trwałym, intensywnym, charakterystycznym zapachu.

Historia perfum Ralph Lauren Polo

Ralph Lauren Polo Woda toaletowa to klasyczny aromat naturalnych składników, który w sprzedaży znajduje się od roku 1978.

Perfumy Ralph Lauren Polo dla kogo

Niebagatelny prezent dla mężczyzn Ralph Lauren Polo Green doskonale pasuje do każdej okazji. Woda toaletowa umieszczona w reprezentacyjnym flakonie to świetny podarunek dla panów, ceniących sobie oryginalny i niepowtarzalny zapach.

Nuty zapachowe

Nuta głowybergamotka, bazylia, jagody jałowca, kolendra, kminek, dzięgiel

Nuta sercaróża, jaśmin, pieprz, rumianek, skóra, goździk (roślina), igły sosnowe, geranium

Nuta bazowacedr, wetyweria, mech dębowy, piżmo, paczula, ambra, tytoń

Kategoria zapachowaDrzewno-szyprowe

Opinie klientów o produkcie
Ralph Lauren Polo Woda toaletowa