Salvatore Ferragamo
Giardini di Seta
Woda perfumowana

5.0
 • Kod: 57881
 • Stan magazynowy: produkt dostępny
Salvatore Ferragamo Giardini di Seta to aromatyczno – kwiatowe perfumy, które zaprezentowano w 2021 roku. Kompozycja jest zapachem z rodziny unisex – odpowiednim zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. To tylko trzy składniki, a tak wiele dzieje się po aplikacji zapachu. Najpierw pojawiają się soczyste nuty cierpkiego rabarbaru, które powoli przechodzą w kwiatową słodycz serwowaną przez akord kwiatów wiśni. Powoli wyłania się również wetyweria, która potrafi pokazać zarówno wytrawną, suchą, jak i ziołową odsłonę. Giardini di Seta to ogród pełen uzupełniających się aromatów, wspaniała propozycja na wiosnę i lato.


Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon (bez opakowania oryginalnego)
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Samo opakowanie produktu (butelka, słoiczek, tubka etc.) nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale w przypadku perfum może nie posiadać korka na atomizerze. Na opakowaniu i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowyrabarbar

Nuta sercakwiat wiśni

Nuta bazowamadagaskarska wetyweria

Kategoria zapachowaAromatyczno-kwiatowe

Opinie klientów o produkcie
Salvatore Ferragamo Giardini di Seta Woda perfumowana

Ilość opinii: 1

1
0
0
0
0
Ocena parametrów
Wygląd flakonu
Trwałość zapachu
Intensywność
Wrażenie ogólne
  • Najnowsze
  • Najstarsze
  • Najlepiej oceniane
  • Najgorzej oceniane
 • 5

  Buteleczka jest przepiękna, właśnie przez nią zwróciłam uwagę na tę wodę :) Jeśli chodzi o zapach to ciekawy, oryginalny, mocno aromatyczny