Ted Lapidus
Black Soul
Woda toaletowa

0.0
  • Kod: 20912
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Ted Lapidus Black Soul to męskie, drzewno – przyprawowe perfumy, których premiera odbyła się w 2009 roku. To ciekawie połączone aromatyczne żywice, orientalny balsam Tolu i cynamon, do których wpleciono… miętę. Dzięki temu kompozycja nie powala swoją ciężkością, a przyjemnie otula, trzymając w zanadrzu łagodne orzeźwienie. Kwiat cytryny, bergamotka i nuty drzew snują się delikatnie po skórze, przeplatając się z piżmem i wytwornym szafranem.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon (bez opakowania oryginalnego)
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

bergamotka, neroli, kwiat cytryny, piżmo, chiński cedr, drzewo gwajakowe, kardamon, szafran, mięta, cynamon, żywice, balsam tolu

Kategoria zapachowaDrzewno-przyprawowe

Opinie klientów o produkcie
Ted Lapidus Black Soul Woda toaletowa