Mugler
Alien Fusion
Woda perfumowana

5.0
 • Kod: 28942
 • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Mugler Alien Fusion to damskie, orientalno – kwiatowe perfumy, które premierę miały w 2019 roku. Rozkosznie ciepła, mistyczna kompozycja otwiera się orientalnym zapachem rześkiego imbiru i cynamonu, które stanowią zaproszenie do kwiatowego serca Fusion. A w nim – zamiast charakterystycznego dla DNA Obcego jaśminu, odkryjesz kwiat pomarańczy i upojną, zmysłową tuberozę. Alien Fusion od początku otulają smugi wanilii i aromatycznej białej ambry. Ten ognisty zapach zamknięty w intensywnie czerwonym flakonie symbolizującym zachodzące słońce jest idealny na wieczorne spotkania.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowyimbir, cynamon

Nuta sercatuberoza, kwiat pomarańczy

Nuta bazowawanilia, biały bursztyn

Kategoria zapachowaOrientalno-kwiatowe

Opinie klientów o produkcie
Mugler Alien Fusion Woda perfumowana

Ilość opinii: 1

1
0
0
0
0
Ocena parametrów
Wygląd flakonu
Trwałość zapachu
Intensywność
Wrażenie ogólne
  • Najnowsze
  • Najstarsze
  • Najlepiej oceniane
  • Najgorzej oceniane
 • 5

  Świetne perfumy. Niby w składzie nie ma jaśminu, ale można wyczuć nutę klasycznego Aliena. Jeśli ktoś fioletowemu nie daje rady, ten może się podobać :) Jest dużo łagodniejszy.