Van Cleef & Arpels
Orchidee Vanille
Woda perfumowana

0.0
  • Kod: 28955
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Van Cleef & Arpels Orchidee Vanille to damskie, kwiatowe perfumy, których premiera miała miejsce w 2009 roku. Niezwykle ciekawie przedstawiona aromatyczna wanilia i jej kilka wcieleń: od urzekająco słodkiej towarzyszącej kwitnącej orchidei, po stonowaną, będącą tłem dla chłodnego fiołka. Wplecione do kompozycji nuty drzewa cedrowego, soczystych owoców i bułgarskiej róży zabierają w orientalną podróż do krainy Orchidee Vanille. Zapach będzie idealnym dodatkiem podczas chłodnych, jesiennych dni.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

gorzki migdał, orchidea waniliowa, cedr, fasola tonka, wanilia, liczi, białe piżmo, mandarynka, ciemna czekolada, fiołek, róża bułgarska

Kategoria zapachowaKwiatowe

Opinie klientów o produkcie
Van Cleef & Arpels Orchidee Vanille Woda perfumowana