Yves Saint Laurent
Paris
Woda perfumowana

Woda perfumowana
0.0
  • Kod: 21196
  • Stan magazynowy: produkt niedostępny
Wyjątkowe perfumy Yves Saint Laurent Paris składają się z kwiatowo - drzewnych akcentów. Zapach jest wyrazem czci wobec ukochanego miasta projektanta Yves Saint Laurenta. Perfumy Paris są niewiarygodnym koktajlem wielu esencji, zawiera około 230 składników. Są jednak doskonale harmonijne, wyważone, doskonałe w swej prostocie - tak jak wszystkie perfumy Yves Saint Laurent. Zapach jest ucieleśnieniem paryżanek. Jest temperamentny, radosny, optymistyczny, zarówno niewiarygodnie unikalny i stylowy. Każdą kobietę otoczy aurą wyjątkowości i paryskiego stylu.

Uwaga: Prezentowany produkt występuje w wersji: Flakon
Flakony to pełnowartościowe, oryginalne wersje produktów, które różnią się od klasycznych wersji opakowaniem. Najczęściej zapakowane są w oferowane przez producentów danych marek niezafoliowane, tekturowe pudełka w kolorze szarym lub białym. Zdarza się, że nie posiadają pudełka. Butelka perfum nie różni się od tej w klasycznej wersji produktu, ale może nie posiadać korka na atomizerze. Na butelce i pudełku może znajdować się napis tester.

Nuty zapachowe

Nuta głowymimoza, geranium, nasturcja, bergamotka, hiacynt, głóg, liść czarnej porzeczki, róża, nuty zielone, kwiat pomarańczy

Nuta sercalilia, róża, kwiat lipy, konwalia, ylang-ylang, jaśmin, korzeń irysa, fiołek

Nuta bazowairys, drzewo sandałowe, cedr, heliotrop, mech dębowy, piżmo, ambra

Opinie klientów o produkcie
Yves Saint Laurent Paris Woda perfumowana